MÖBLER / Bord / Klaffbord 4605565
nr 460 5565
Klaffbord
Karl Johan Mahogny, längd: 90, djup: 90, höjd: 76 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 2 april 2007
kl 17:17:35
900 kr
800 kr